UAB “EST LT” pagrindinė veikla – alternatyvių energijos šaltinių (saulės energijos) panaudojimas Lietuvoje. Pasitelkę vokišką 30 metų darbo patirtį saulės elektrinių įrengimo srityje, per aštuonerius metus pasiekėme puikių rezultatų ir tapome alternatyvių energijos šaltinių panaudojimo srities rinkos lyderiais Lietuvoje. Įgijome pasitikėjimą ir pagarbą, dirbant tiek su Lietuvos, tiek su Vokietijos partneriais. Diegiame išskirtinai vokiškas saulės sistemas. Esame subūrę kvalifikuotą ir patyrusią komandą, galinčią įvykdyti didelius ir sudėtingus užsakymus.

Vokiška kokybė

Technologijos yra gerai patikrintos ir pasitvirtinusios bei turinčios ilgalaikę patirtį.

Austrijoje sukurtas ir Energetica Industries GmbH gaminamas saulės modulis su patentuota e.ISP šešėlius apeinančia sistema, +6% generavimas. +6% ilgaamžiškumas. Integruota šešėlių apsauga (e.ISP) padidina efektyvumą ir optimalią energijos išeigą saulėje ir pavėsyje.

Tarzan serijos saulės moduliai Tarzan Series HTM-TSB turi panašią integruotą ir patentuotą sistemą, Gamintojas Tangshan Haitai New Energy Technology Co gamina produktus pasauliniams prekės ženklams, turi didelę patirtį ir yra TIER LIST.

Wagner vokiška antžeminė montavimo sistema suteikia pagal poreikį ilgą garantiją.

Kinijoje gaminama antžeminė trakerių sistema ZRS turi labai paprastą 2-jų ašių pusiau automatinę sekimo sistemą, prieinamą visoms klasėms.

Patirtis

Rūpinamės ne tik jūsų saulės elektrinės įrengimu, bet ir jos priežiūra ateityje.

Rūpinamės ne tik jūsų saulės elektrinės įrengimu, bet ir jos priežiūra ateityje. Saulės sistemas diegiame tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Dirbame visoje Lietuvoje.

Esame įrengę per 400 saulės elektrinių fiziniams ir juridiniams klientams įvairiose Lietuvos vietovėse. Iš didesnių įrengtų objektų, galima išskirti tokius kaip: UAB „NEO GROUP“ – 1MWp saulės elektrinę, kuri įrengta dar 2019 metais, tai yra pavyzdinis objektas norint įsirengti saulės elektrinę pagal visus keliamus reikalavimus.

Taip pat esame įrengę UAB „Art GLACIO“ – 100 kWp, VšĮ Utenos ligoninės – 100 kWp, Kybartų Eucharistinio išganytojo bažnyčios – 38 kWp, Auksūdžio daugiafunkcio centro – 20 kWp, UAB „Surgedė“ – 64, 96 kWp, UAB „Veikmės statyba“ – 40 kWp saulės elektrines.

Mums labai svarbu, kad mūsų įrengtos saulės elektrinės veiktų efektyviausiai, būtų sugeneruotas maksimalus kiekis elektros energijos – tada bus ženkliai prisidėta prie aplinkos išsaugojimo, o ir klientas džiaugsis greitai atsiperkančia investicija.

Atsvovaujami prekiniai ženklai

Komanda

Direktorius

Meivardas Buzaitis

Rinkodaros direktorius

Nerijus Paklonskas

Tiekimo vadovas

Remigijus Kariniauskas

Projektų vadovas

Martynas Muliuolis

Buhalterė

Asta Paklonskienė

Viešųjų pirkimų administratorė

Jolita Jusaitė

Administratorė

Jolanta Augustytė

Sertifikatai

domina saulės elektrinė?

Susisiekite su mumis ir pasiūlysime jums geriausią jūsų konkrečius poreikius ir galimybes atitinkančią saulės elekterinę.