Rūpinamės ne tik jūsų saulės elektrinės įrengimu, bet ir jos priežiūra ateityje. Saulės sistemas diegiame tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Dirbame visoje Lietuvoje. Esame įrengę per 400 saulės elektrinių fiziniams ir juridiniams klientams įvairiose Lietuvos vietovėse. Iš didesnių įrengtų objektų, galima išskirti tokius kaip: UAB „NEO GROUP“ – 1MWp saulės elektrinę, kuri įrengta dar 2020 metais, tai yra pavyzdinis objektas norint įsirengti saulės elektrinę pagal visus keliamus reikalavimus.

Atliktų darbų galerija

Klientų atsiliepimai

Profesionalus kolektyvas

Greitai parengė dokumentus, pakonsultavo, suprojektavo, užsakė, sumontavo, pateikė visus baigimo dokumentus, pakonsultavo dėl paramos gavimo, rūpinosi klientu. Įrangą atitinka aukščiausius standartus, žmonės dirbantys greitai ir kruopščiai nuo administratorės ir vadovų iki montuotojų ir elektrikų. Malonu buvo su dzūkais reikalus tvarkyti!

Rimantas / Privatus namas

Viskas sklandžiai

Buvo malonu bendrauti su EST darbuotojais, įsirengiant saulės elektrinę. Visada noriai paaiškindavo, padėdavo, greitai sureaguodavo – neiškilo jokių nesklandumų priduodant dokumentus APVA agentūrai. Ačiū Jums!
Alma / Privatus namas

Laiku ir kokybiškai

UAB „EST LT“ operatyviai ir atsakingai organizavo visus darbus, susijusius su saulės elektrinės įrengimu. Atliktus darbus vertiname PUIKIAI. Darbai buvo atlikti laiku ir kokybiškai.

Alma Blažaitienė / Surgedė, UAB

Rekomenduojame

Rekomenduojame UAB „EST LT“ visoms įmonėms ir įstaigoms kaip patikimą, atsakingą ir šiuolaikišką bendrovę. Tikimės, kad šis mūsų vertinimas leis UAB „EST LT“ ateityje gauti naujus užsakymus.

Arūnas Simutis / Art Glacio, UAB

domina saulės elektrinė?

Susisiekite su mumis ir pasiūlysime jums geriausią jūsų konkrečius poreikius ir galimybes atitinkančią saulės elekterinę.